• In English
 • На Херсонщині розпочало роботу Азово-Чорноморське управління Держприкордонслужби
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 15:16

  Відбулися урочистості з нагоди відкриття Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України у Херсонській області.

  До складу Азово-Чорноморського регіонального управління увійшли новостворені Херсонський та Бердянський прикордонні загони. У складі Херсонського прикордонного загону до охорони державного кордону України вже приступили відділи прикордонної служби, які раніше були у підпорядкуванні Одеського прикордонного загону.

  У заході взяли участь Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Одарченко, в. о. Херсонського міського голови Володимир Миколаєнко, ветерани, бійці прикордонного загону, представники правоохоронних структур, учнівська молодь і жителі міста.

  Юрій Одарченко у своєму виступі зазначив, що одним із головних завдань, які потребують оперативного вирішення, є питання розташування прикордонних військ на території Херсонщини, а також створення комфортних умов їхнього життя та роботи. «Сім’ї прикордонників тимчасово розмістяться в гуртожитках, далі разом з керівництвом Державної прикордонної служби України ми будемо підшукувати будівлі для того, аби з мінімальними бюджетними витратами обладнати для них достойне житло», - зазначив він.

  Він додав, що в області ведеться робота над поліпшенням умов проживання військовослужбовців і їх сімей. Зокрема, обласна рада вже виділила приміщення під розташування прикордонних військ у центрі міста. Крім того, ведуться перемовини з Міністерством освіти і науки України з приводу можливого надання ще одного приміщення під ці потреби.

  Також голова облдержадміністрації повідомив, що зараз ведеться робота з розбудови адміністративної лінії, умовної прикордонної смуги, яка пролягає між АР Крим і материковою Україною.