• In English
 • До материкової частини України з тимчасово окупованої території АР Крим прибуло 1250 осіб
  опубліковано 03 квітня 2014 року о 12:37

  Станом на 07.00 сьогодні, 3 квітня, до материкової частини України з тимчасово окупованої території АР Крим прибуло 1250 осіб. З них 431 офіцер, 690 сержантів та солдат військової служби за контрактом, 2 працівника ЗС України та 127 членів їхніх родин, з яких 40 дітей.

  За даними головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України, з цієї кількості найбільше – представників Військово-Морських Сил ЗС України та членів їх сімей (748 осіб). 352 особи – представники Повітряних Сил ЗС України та члени їх сімей, решта – частин безпосереднього підпорядкування Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України.

  Впродовж минулої доби до материкової частини України прибуло 189 військовослужбовців (офіцери – 46, особи рядового та сержантського складу – 143).

  Нагадаємо, що з метою організації зустрічі та збору військовослужбовців і членів їх сімей, направлення до збірних пунктів з подальшим їх розміщенням працюють три збірно-пересильних пункти: в напрямку Армянськ – Херсон, у с. Ставки (старший – полковник Бурдейний В.А., тел. (067) 811-53-68), у напрямку Армянськ – Нова Каховка, у с. Першокостянтинівка (старший – полковник Візняк Б.В., тел. (050) 285-70-88, (067) 225-08-09), у напрямку Чонгар – Новоолексіївка, у с. Чонгар (старший – полковник Левицький М.В., тел. (067) 215-14-12). Зазначені пункти обладнані наметами, засобами для приготування їжі та відпочинку.

  У Києві з 24 березня розгорнутий та функціонує збірний пункт на фондах військової частини за адресою: вул. Фучика, 5, де працюють військовослужбовці Кадрового центру Збройних Сил України.

  З 31 березня розгорнуті та функціонують збірні пункти Повітряних Сил у місті Вінниця, та оперативного командування “Південь” на базі військових частин у містах Одеса і Очаків.

  З 2 квітня розгорнутий збірний пункт Озброєння ЗС України у місті Миколаїв (старший – майор Мегеря Б.В., тел. (063) 825-49-40).

  На збірних пунктах зареєстровано 1222 особи – 1121 військовослужбовець (431 офіцер, 690 сержантів та солдат військової служби за контрактом), 2 працівники ЗС України, 99 членів сімей, із них 30 дітей. Протягом минулої доби на збірному пункті та місцях тимчасової дислокації зареєстровано 204 військовослужбовця (51 офіцер, 153 сержанта та солдат військової служби за контрактом).

  Здійснюється постійний моніторинг інформації щодо тих військовослужбовців та членів їх сімей, які прибувають з Криму до материкової частини України самостійно (автомобільним, залізничним, повітряним транспортом).

  З метою забезпечення тимчасового проживання, харчування та відпочинку військовослужбовців та членів їх сімей на фондах 10 військових частин підготовлено 1564 ліжко-місць. У подальшому планується нарощування до 2500 ліжко-місць.

  Особовий склад, що прибув з АР Крим, розміщено на фондах Національного університету оборони України, військових частин, дислокованих у Київській, Вінницькій та Одеській областях, заводу Мотор-Січ (м. Запоріжжя), Миколаївського спеціалізованого центру бойової підготовки авіаційних фахівців ЗС України, санаторія “Куяльник” (м. Одеса), санаторія “Перемога” (м. Миколаїв), військового містечка у м. Херсон, Миколаїв, на фондах бази “Борисфен” (м. Очаків), у приватних оселях близьких родичів та знайомих.

  Із прибулими з Криму військовослужбовцями постійно працюють представники кадрових органів. На сьогодні до нових місць служби відбуло вже 115 військовослужбовців, а також 3 офіцери зараховані у розпорядження першого заступника Міністра оборони України. За минулу добу було призначено на посади 13 військовослужбовців.