• In English
 • Сергій Квіт зустрівся з Держсекретарем МЗС Німеччини
  опубліковано 02 квітня 2014 року о 12:13

  Міністр освіти і науки України Сергій Квіт провів зустріч з німецькою делегацією на чолі з Державним секретарем Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Штефаном Штайнляйном.

  Сергій Квіт подякував німецькій стороні за підтримку, яку Україна отримує за весь час незалежності.

  «Сподіваюся, що співпраця України та Німеччини у галузі освіти має двосторонню користь. У контексті останніх подій, які відбулися в Україні, думаю, що наша співпраця в освітній галузі, галузі наукових досліджень буде розширюватися, зміцнюватися і від цього матимуть користь обидві наші країни», - наголосив Міністр освіти і науки України.

  Державний секретар Міністерства закордонних справ ФРН Штефан Штайнляйн підкреслив, що Німеччина й раніше тісно співпрацювала з Україною в галузі науки, а зараз слід обговорити напрямки її активізації.

  У свою чергу Сергій Квіт окреслив основні шляхи співпраці, зокрема, щодо Німецької служби академічних обмінів DAAD: «За статистикою, до 2 тис. молодих людей беруть участь у цих академічних обмінах завдяки підтримці DAAD».

  Міністр наголосив, що політика Міністерства освіти і науки України спрямована на сприяння якомога більшій відкритості України. На це і орієнтовані освітні реформи.

  Також буде посилено співробітництво у сфері академічних обмінів, надання підтримки дослідницьким проектам, забезпечення експертної підтримки німецькими колегами законотворчої діяльності, зокрема, в галузі освіти.