• In English
 • 850 родин отримали житло за підтримки ДІУ
  опубліковано 02 квітня 2014 року о 10:06

  У рамках програми Державної іпотечної установи (ДІУ) введено  в експлуатацію другу чергу ЖК «Міністерський» в Оболонському районі столиці (вул. Кондратюка,1). Площа об’єкта становить 55,5 тис. кв. метрів житла. Про це повідомив Голова правління ДІУ Ігор Лисов.

  «Державна іпотечна установа надала фінансову підтримку забудовнику «Енергополь – Україна» для завершення будівництва другої черги ЖК «Міністерський». За короткий термін, завдяки фінансовому ресурсу Установи, будинок введено в експлуатацію та 850 родин зможуть відсвяткувати новосілля», - зазначив Голова правління ДІУ.

  Він додав, що це вже друга черга будівництва, яка була профінансована Установою у даному житловому комплексі.

  «ДІУ не вперше надає фінансову підтримку забудовнику ЖК «Міністерський». Так, раніше Установа профінансувала добудову І черги  цього об’єкта на 540 квартир. Завдяки Державній іпотечній установі побудовано сучасну котельню та інфраструктурні об’єкти на прилеглій території», -  підкреслив Ігор Лисов.

  За його словами, дешевий кредитний ресурс ДІУ дозволив забезпечити власників житла теплом та світлом за найвищими європейськими стандартами.

  Слід зазначити, що серед переваг комплексу мешканці відзначають високу якість будівництва  та доступну вартість житла. Також на придбання квартири у цьому будинку можна отримати кредит під невисокі відсотки від ДІУ.