• In English
 • Відбулася зустріч Ю.Продана із представниками посольства Великої Британії в Україні
  опубліковано 01 квітня 2014 року о 20:08

  Відбулася робоча зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана із представниками посольства Великої Британії в Україні

  Зустріч проведено з метою обговорення напрямків співпраці в енергетичній сфері та можливості запровадження програми допомоги Україні з боку Великобританії.

  Під час зустрічі обговорено питання перспектив видобування нетрадиційних видів вуглеводнів, підтримки реалізації угод про розподіл продукції, зокрема за участю британських компаній, і впровадження в Україні Третього енергетичного пакету.

  Крім того, сторони обговорили питання енергетичної безпеки, одним із шляхів забезпечення якої є диверсифікація постачання газу в Україну, будівництво LNG-терміналу та питання надання Україні міжнародної технічної допомоги.

  У зустрічі взяли участь фахівці Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, тимчасовий повірений у справах місії посольства Великої Британії Мартін Дей, перший секретар посольства Великої Британії з питань енергетики та торгівлі Кріна Лавері, голова департаменту Європи Міністерства міжнародного розвитку Великої Британії Бет Арті.