• In English
 • Рятувальники стали переможцями Кубка України з водного туризму "Карпатське ралі-2014"
  опубліковано 01 квітня 2014 року о 18:10

  Команда рятувальників із загону технічної служби Головного управління ДСНС України у Львівській області стала переможцем Кубка України з водного туризму «Карпатське ралі–2014». Змагання проходили у період з 27 по 31 березня на річці Свіча у с. Вигода Долинського району Івано-Франківської області.

  Львівські рятувальники пошуково-рятувальної частини загону технічної служби Головного управління ДСНС України у Львівській області, окрім участі у змаганнях, також забезпечували безпеку інших спортсменів. На перегони приїхали спортсмени з Львівської, Чернівецької, Вінницької, Івано-Франківської та Дніпропетровської областей.

  Змагання проходили у два етапи: довга гонка, довжиною 10 км, та коротка – 3 км. Залік проводився окремо у різних класах суден: С-2 – катамаран двомісний, С-4 – катамаран чотиримісний та К-1 – каяк.

  У результаті запеклої боротьби команда рятувальників у заліку С-4 перетнула першою фінішну лінію. Окрім цього, під час боротьби В. Онаць та І. Гасинець виконали норматив «Кандидата у майстри спорту».

  Чемпіонат України з водного туризму «Карпатське ралі–2014», як фінальний етап змагань, пройде на річці Черемош Верховинського району Івано-Франківської області.