• In English
  • Для забезпечення своєчасності видачі сертифікатів на зерно фахівці Держсільгоспінспекції працюватимуть у вихідні
    опубліковано 01 квітня 2014 року о 11:27

    Для неухильного виконання статей 11 та 21 Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні» та «Про адміністративні послуги», Голова Державної інспекції сільського господарства України Микола Поєдинок зобов’язав керівників територіальних органів Інспекції забезпечити своєчасну видачу сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки, а також подачу всіх супроводжуючих документів до центрального апарату Держсільгоспінспекції для видачі сертифікатів відповідності послуг із зберігання зерна.

    Крім того, Микола Поєдинок наголосив на недопущенні простою транспортних засобів з причин оформлення сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки. Зобов’язав в кожній області організувати роботу державних інспекторів у вихідні, неробочі та святкові дні.

    Також, посилаючись на норми Конституції України, законодавство «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про центральні органи виконавчої влади», Голова зобов’язав забезпечити в усіх територіальних органах Держсільгоспінспекції безумовне дотримання чинного законодавства України при виконанні покладених на них завдань і повноважень.