• In English
 • Молодь Хмельницької АЕС - серед призерів конкурсу наукових доповідей
  опубліковано 01 квітня 2014 року о 09:37

  На конкурсі наукових доповідей, який проходив нещодавно у місті Києві, молодь Хмельницької АЕС поповнила свою медальну скарбничку сріблом і бронзою. У конкурсі наукових робіт серед молоді «ДП «НАЕК «Енергоатом» взяли участь переможці першого етапу конкурсу, який проходив на Хмельницькій АЕС у лютому цього року.

  Тематика конкурсних доповідей була різноманітною: від удосконалення підготовки експлуатаційного персоналу АЕС, модернізації контейнерних збірок із зразками-свідками корпусів реакторів ВВЕР-1000 до міжнародного обміну досвідом як складової культури безпеки та ролі перекладача в цьому процесі. Молоді науковці поділилися також кращими практиками своїх підприємств.

  Виробничий напрямок на конкурсі наукових доповідей презентував інженер навчально-тренувального центру (НТЦ) ВП ХАЕС Петро Василюк із темою: «Вдосконалення підготовки експлуатаційного персоналу АЕС. Комп’ютерна навчальна система для польових операторів», який посів третє місце.

    Дотриманню вимог безпеки із аналізом наслідків, до яких може призвести недостатнє розуміння важливості даного питання, присвячена наукова робота психолога НТЦ Хмельницької АЕС Сергія Кухарука, який став другим у конкурсі наукових доповідей.

    Загалом молодь Хмельницької АЕС завжди достойно представляє свій колектив у даних конкурсах, про що свідчить минулорічна перемога працівника ХАЕС Володимира Гудзя у VI Міжнародній науково-технічній конференції молодих працівників «Молодь АЕС: безпека, наука та виробництво».

    За словами молодих науковців Хмельницької АЕС, даний конкурс розкриває науково-технічний потенціал, допомагає підвищенню загального рівня знань, сприяє обміну досвідом, а також пошуку нових шляхів оптимізації виробничого процесу.