• In English
 • Прем'єр-міністр провів перше засідання Урядового комітету
  опубліковано 31 березня 2014 року о 18:53

  31 березня під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка відбулося перше засідання Урядового комітету соціально-економічного розвитку та з питань європейської інтеграції.

  Під час засідання розглянуто і схвалено ряд проектів рішень, які найближчим часом будуть винесені на засідання Кабінету Міністрів.

  Особливу увагу було приділено соціальному блоку роботи Уряду. Зокрема, розглядався проект законодавчих змін щодо вдосконалення додаткових гарантій соціального захисту працюючим батькам дітей-інвалідів підгрупи А та інвалідів з дитинства I групи підгрупи А.

  Також Урядовий комітет схвалив проект розпорядження про проведення експерименту із запровадження нової системи реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів. Прийняття зазначеного проекту дозволить усунути корупційні чинники в системі реалізації арештованого майна, зробивши її публічною, прозорою та ефективною.

  Крім того, Урядовий комітет підтримав проект рішення про утворення Експертно-аналітичної ради з питань участі держави у капіталізації банків та затвердження положення про неї. Під час розгляду Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дав протокольне доручення Міністерству фінансів та Міністерству внутрішніх справ провести перевірку документації про проведення таких операцій за період від 2008 року.

   

  Довідково

  Постановою «Про утворення урядових комітетів та затвердження їх посадового складу» від 19 березня 2014 року утворюються: Урядовий комітет соціально-економічного розвитку та з питань міжнародного співробітництва (Голова - Прем’єр-міністр України), Урядовий комітет з питань оборони, оборонно-промислового комплексу та правоохоронної діяльності (Голова – Перший віце-прем’єр-міністр України), Урядовий комітет з питань регіонального розвитку (Голова – Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України), Урядовий комітет гуманітарного розвитку (Голова – Віце-прем’єр-міністр України).

  До складу комітетів входять міністри чи їх заступники, керівники ЦОВВ, а також народні депутати, уповноважені представники всеукраїнських профспілок та об’єднань організацій роботодавців.