• In English
 • Польські експерти приїхали допомогти у реалізації реформи місцевого самоврядування в Україні
  опубліковано 31 березня 2014 року о 14:51

  Делегація експертів на чолі з шефом Канцелярії Президента Республіки Польща Яцеком Міхайловскі, яка прибула сьогодні до Києва, обговорить з українськими урядовцями практичні питання проведення реформи місцевого самоврядування. Домовленість про візит такої делегації та подальшу експертну підтримку реформи була досягнута під час нещодавнього візиту  Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана до Польщі.

  «Треба мати переконання, що країна хоче реалізувати реформу – тоді її можна запровадити швидко. З боку українського Уряду має бути людина, яка разом з іншими міністерствами реалізовуватиме цю реформу. З польської сторони такою людиною буде депутат Сейму Республіки Польща Марцін Сьвєнцицький – колишній президент столичного міста Варшава. Він також працював в уряді Тадеуша Мазовецького, який докорінно змінив Польщу», – зазначив Яцек Міхайловські під час зустрічі з журналістами в аеропорту «Бориспіль».

  Шеф  Канцелярії Президента Польщі повідомив, що польські експерти залишаться далі працювати в Україні. Спільно зі створеною при Мінрегіоні робочою групою вони будуть супроводжувати процес підготовки і впровадження реформи.

  Разом з польською делегацією на Батьківщину повернулися також громадяни України – Леонід Надіжко  і Вадим Лапко, які були поранені у лютому під час подій на Майдані і проходили лікування у Польщі завдяки сприянню польського Уряду.