• In English
 • Остап Семерак: Країна має жити за своїми статками
  опубліковано 28 березня 2014 року о 21:29

  Малозабезпечені верстви населення матимуть державну допомогу в оплаті за газ. Про це сказав сьогодні в ефірі телеканалу ICTV Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак, коментуючи підвищення цін на газ для населення.

  «Малозабезпечені українські сім’ї не платитимуть за обтяжливими цінами. Для них діятимуть субсидії», - наголосив Міністр.

  Водночас, за словами О.Семерака, Уряд ліквідував схему, за якою державну допомогу отримували багаті люди. «Маю на увазі тих, хто мав можливість побудувати собі басейн, зимовий сад… І таким людям держава також частково покривала їхні великі витрати на оплату газу», - розповів він.

  На думку урядовця, Україна може подолати кризу тільки спільними зусиллями. «Хочу наголосити, - сказав він, - кожен хороший господар розуміє, що можна жити тільки за тими доходами, які ти отримуєш зі свого господарства. І не можна жити за рахунок своїх дітей чи навіть онуків… Донедавна уряд Азарова-Януковича жив на широченну ногу, перекладаючи всі видатки на наших дітей. Ми цього не можемо робити. Країна просто повинна жити за своїми, за реальними доходами. Не більше і не менше. Інакше нас погано згадуватиме майбутнє покоління», - наголосив Міністр.