• In English
 • Юрій Продан обговорив з Послом Нідерландів перспективи співпраці в енергетичній сфері
  опубліковано 28 березня 2014 року о 17:42

  Відбулася робоча зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Нідерланди паном Кейсом Кломпенхауером.

  Посол Нідерландів схвально відгукнувся щодо політичного курсу Уряду України та кроків зі стабілізації ситуації в Україні.

  Під час зустрічі обговорено діяльність голландських компаній в Україні, першочергові заходи з реформування енергетичного сектору України, а також висловлено готовність до підтримки запланованих реформ.

  Предметом обговорення стала діяльність України в рамках головування України в Енергетичному Співтоваристві. Нідерландською стороною відзначено активізацію діяльності України в рамках роботи у зазначеній організації.

  Кейс Кломпенхауер висловив стурбованість щодо енергозабезпечення України та наголосив на готовності надавати підтримку Україні щодо найскорішого вирішення питань реверсних поставок газу з Європи.

  За результатами зустрічі сторони висловили сподівання щодо активізації співробітництва, покращення інвестиційного клімату та залучення інвестицій в енергетичну галузь України.