• In English
  • Олександр Сич: Інформація - така сама зброя, тільки іншого формату
    опубліковано 28 березня 2014 року о 16:35

    «Інформаційна політика сьогодні потребує не меншої державної турботи, ніж оборонна. Адже інформація – така сама зброя, тільки іншого формату». Про це Віце-прем’єр-міністр Олександр Сич заявив за підсумками наради з питань інформаційної безпеки, що відбулася 28 березня в Будинку Уряду.

    Віце-прем’єр-міністр закликав урядовців і журналістів до невідкладної координації в сфері нейтралізації інформаційних загроз. «Нам потрібний не лише аналітичний майданчик, який виявлятиме загрози, акумулюватиме меседжі центральних органів виконавчої влади і ретранслюватиме їх інформаційним агенціям. Нам потрібний штаб, який оперативно й адекватно реагуватиме на ворожі дії в українському інформаційному просторі», - підкреслив Олександр Сич.

    Кінцевий результат такої співпраці, наголосив урядовець, напряму залежатиме від ефективних і погоджених рішень у сфері регуляторної політики, нормативних змін і дотримання чинного законодавства. «З одного боку, маємо забезпечити швидкий аудит інформаційних ресурсів, їх реструктурування і концентрацію зусиль на ключових викликах, у тому числі за межами країни. З іншого боку – відновити законність у сфері телерадіомовлення. І стосовно тих, хто брутально порушує ліцензійні умови і зневажає вимоги українського закону, і стосовно тих, хто демонстративно на це закриває очі», -  підсумував Олександр Сич.