• In English
 • Херсонська ОДТРК - переможець національного конкурсу "Благодійна Україна"
  опубліковано 27 березня 2014 року о 13:37

  Соціальний телепроект «Подаруй світло» Херсонської ОДТРК «Скіфія» (автор і ведуча Анастасія Соболєва) – переможець другого національного конкурсу «Благодійна Україна», заснованого Асоціацією благодійників України.

  До участі у конкурсі було запропоновано більше двох сотень благодійних проектів і програм з усієї України. Конкурсна комісія поважних медійників на чолі з заступником голови Нацради України з питань телебачення і радіомовлення Ларисою Мудрак обрала лише 13 переможців. Проект Херсонської ОДТРК «Подаруй світло» у особі Анастасії Соболєвої нагороджено дипломом переможця та ексклюзивною статуеткою з бурштину «Янгол добра». Урочиста церемонія відбулася в Києві в приміщенні «Мистецького Арсеналу».

   

  Довідково

  Соціальний проект «Подаруй світло» Херсонської ОДТРК існує вже два роки. Щоденно в ефірі телеканалу «Скіфія» звучать історії дітей-сиріт, які мріють про родину. У програмі наводяться приклади позитивного досвіду прийомних батьків, усиновителів, вихователів дитбудинків сімейного типу.

  Також глядачам розповідають про тяжкохворих дітей, яким потрібна термінова допомога. В рамках проекту телевізійниками ініційована власна благодійна акція – збір речей та одягу для сиріт та дітей з соціально незахищених родин.

  Наразі команда телепроекту «Подаруй світло» працює над новою рубрикою «Сирітство - не вирок», де йтиметься про людей, які домоглися у житті чималих успіхів попри важке сирітське дитинство.