• In English
 • Удосконалено порядок передачі цінних паперів на обслуговування до Центрального депозитарію
  опубліковано 27 березня 2014 року о 12:05

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила проект рішення «Про затвердження Змін до Порядку передачі цінних паперів на депозитарне обслуговування до Центрального депозитарію цінних паперів» на своєму плановому засіданні.

  «Розроблений документ визначає порядок передачі до депозитарної системи Центрального депозитарію цінних паперів, які не були переведені на зберігання до Центрального депозитарію до набрання чинності Закону України «Про депозитарну систему України». Це стосується цінних паперів випусків, які зареєстровані в документарній формі та яким не присвоєно код цінних паперів ISIN. Зараз їх близько 370. Такі цінні папери залишилися на локальному обслуговуванні в депозитарних установах на рахунках власників у режимі обмеження проведення операцій з ними у програмному комплексі, який не має зв’язку з Центральним депозитарієм цінних паперів. Визначений Комісією механізм спрямований на врегулювання зазначеної проблеми», - розповіла Ірина Курочкіна, директор Департаменту регулювання депозитарної та клірингової діяльності НКЦПФР.

  Проект рішення розроблений відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та Закону України «Про депозитарну систему України».

  Найближчим часом схвалений проект рішення буде оприлюднено в офіційному виданні та на сайті регулятора, де можна буде ознайомитися з ним більш детально.