• In English
 • Відбулася зустріч Андрія Дещиці з Комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле
  опубліковано 27 березня 2014 року о 09:12

  26 березня ц.р. в рамках візиту в Україну делегації Європейської Комісії відбулася зустріч в.о. Міністра закордонних справ України Андрія Дещиці з Комісаром ЄС з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле.

  У ході зустрічі сторони обговорили останній розвиток ситуації в Україні в контексті агресії Російської Федерації в АР Крим, а також узгодили напрямки подальшої взаємодії між Україною та Європейським Союзом з метою збереження суверенітету та територіальної цілісності України.

  Відзначаючи підписання 21 березня 2014 р. в Брюсселі політичних положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, співрозмовники погодилися щодо необхідності завершення найближчим часом процесу укладення цієї Угоди в цілому з метою початку її імплементації.

  Штефан Фюле підкреслив готовність Європейського Союзу надавати максимальну підтримку нашій державі у впровадженні системних суспільно-політичних та соціально-економічних реформ.

  У контексті обговорення перспектив запровадження Євросоюзом безвізового режиму для громадян України Андрій Дещиця поінформував співрозмовника про прогрес, досягнутий Україною у виконанні Плану дій щодо лібералізації візового режиму, зокрема схвалення Урядом України низки законодавчих та нормативних актів.