• In English
 • Центри соціальних служб Дніпропетровщини вже надали допомогу 4 кримським родинам
  опубліковано 26 березня 2014 року о 18:20

  До Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Дніпропетровщини звернулося 4 сім’ї, які загалом мають 12 дітей, за допомогою у зв’язку з переїздом з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь. Кожна родина отримала необхідну допомогу, 2 сім’ї взято під соціальний супровід. Про це повідомили у департаменті фізичної культури та спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.

  Зокрема, до центру соціальних служб у Широківському районі за допомогою звернулася одна родина з двома дітьми. Цю сім взято під соціальний супровід, а також надано допомогу в оформленні документів на отримання виплат з догляду за дитиною до 3 років, матеріальну допомогу у вигляді дитячого харчування та одягу. Батько родини поставлений на облік у центрі зайнятості.

  До Павлоградського центру звернулася родина з чотирма дітьми, яка потребувала роз’яснень та інформування. Необхідні інформаційні послуги були надані.

  У Кіровському районі м. Дніпропетровська до центру звернулося 2 сім’ї. Одній родині надано інформаційні та психологічні послуги. Друга взята під соціальний супровід. Дітей влаштовано до школи, маму взято на обліки у лікарні у зв’язку з вагітністю та у центрі зайнятості.

  Як зазначила заступник директора департаменту Дніпропетровської ОДА Лілія Ковальова, центри соціальних служб надають цілий спектр різноманітних послуг жителям регіону, а особливо – переселенцям з Криму. Зокрема, допомога у оформленні документів, соціальних виплат, облікових документів у центрі зайнятості, а також консультації психологів.

  Довідкову інформацію можна отримати у Дніпропетровському обласному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за телефоном: (056) 370-48-18