• In English
  • Польські медики подарували українським колегам реанімобіль
    опубліковано 26 березня 2014 року о 17:44

    Повністю обладнана карета «швидкої» відразу ж після реєстрації надаватиме допомогу мешканцям Прикарпаття. Польські колеги готують для Івано-Франківської області ще три таких реанімобілі.

    За словами головного лікаря Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимира Похмурського, це результат співпраці Центру з Радою директорів екстреної допомоги в Польщі. Саме зі Щецина було передано повністю обладнану машину швидкої медичної допомоги.

    «Ми працюємо з польськими колегами вже тривалий час. Зараз підписана угода з Польською Асоціацією про співпрацю, яка включає низку важливих аспектів. Зокрема, це – навчання кадрів, яке базується на стандартах поведінки в надзвичайних ситуаціях, що загрожують життю чи здоров’ю людини. Крім цього, завдяки наданій квоті Європейською асоціацією медицини невідкладних станів наші 12 спеціалістів у травні навчатимуться в Польщі працювати за європейськими стандартами та протоколами» - зазначив Володимир Похмурський.