• In English
 • У МВС відбулася зустріч Арсена Авакова з Послом ЄС в Україні
  опубліковано 25 березня 2014 року о 17:02

  У МВС відбулася зустріч Арсена Авакова з Послом ЄС в Україні. Метою зустрічі стало обговорення ситуації в Україні, розвиток подальшого співробітництва, а також реформування органів внутрішніх справ.

  Посол Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські неодноразово підкреслював готовність Євросоюзу до активізації співробітництва, зокрема, у сфері надання сприяння подальшому реформуванню правоохоронних органів та виділення міжнародної технічної допомоги в рамках існуючих проектів, а також можливості започаткування нових.

  Під час зустрічі сторони обговорили можливі подальші кроки щодо розвитку як двостороннього, так і багатостороннього співробітництва, а також питання співпраці в рамках реалізації проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні».

  Метою вказаного проекту є прискорення реформ у сфері юстиції. Проект передбачає надання органам державної влади України експертної, консультаційної та іншої допомоги. Донором цього проекту виступає Європейський Союз, відповідно до Угоди про фінансування зазначеного проекту, яка набрала чинності 22 грудня 2011 року.

  Слід зазначити, що розвиток співпраці в рамках цього проекту має вкрай важливе значення, оскільки вказаний проект є наймасштабнішим з огляду на його тривалість та обсяг фінансової допомоги Україні.