• In English
 • При МВС створюється експертна рада з прав людини
  опубліковано 25 березня 2014 року о 16:46

  За ініціативою групи правозахисних організацій 25 березня відбулася зустріч Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із їхніми представниками. Під час зустрічі йшлося про проблему дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ.

  У зустрічі взяли участь: Євген Захаров - Харківська правозахисна група, Олександр Банчук - Центр політико-правових реформ, Анастасія Леухіна - радник з впровадження проектів Департаменту Юстиції США, Олег Мартиненко - Українська Гельсінська спілка з прав людини, Роман Романов - Міжнародний фонд «Відродження», Еліна Шишкіна - народний депутат України 6-го скликання, Андрій Співак - Координатор сектору з питань юстиції та внутрішніх справ представництва Європейської комісії в Україні.

  На зустрічі обговорили перспективи реформування МВС, зміни відносин між співробітниками МВС і громадянами, дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ.

  За підсумками зустрічі було прийнято рішення створити Експертну раду з дотримання прав людини при Міністрові внутрішніх справ, завданням якої стане підготовка ініціатив з реформування МВС з метою гуманізації роботи органів внутрішніх справ.