• In English
 • Мінагрополітики та зернотрейдери продовжують дію меморандуму про співпрацю
  опубліковано 25 березня 2014 року о 19:05

  На засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань функціонування ринку зерна, яка відбулася 25 березня під головуванням Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки, було домовлено про продовження співпраці між Міністерством та зернотрейдерами.

  У нараді взяли участь представники Мінагрополітики, інших органів виконавчої влади, які здійснюють наглядові функції у зерновій галузі, а також потужних зерноторгових компаній. 

  Учасники засідання відзначили, що взаємодія між Міністерством аграрної політики та продовольства України та учасниками експортного зернового ринку України довела свою ефективність у довгостроковій перспективі. Адже це дає змогу врегулювання ринку зернових із позицій продовольчої безпеки держави та відповідно до вимог Світової організації торгівлі - з одного боку, а з іншого забезпечує прогнозованість експортних операцій без втручання держави в роботу зернового ринку для його учасників. Учасники домовилися продовжити подальшу роботу щодо питань максимального спрощення ведення бізнесу в Україні.

  «Сьогодні як ніколи важливо продовжувати взаємодію аграрного бізнесу та влади в напрямі прозорості, прогнозованості та відповідальності спільних рішень щодо зернового ринку. Особливо це важливо зараз. Тільки позиція надійного, прогнозованого, сильного трейдера, відкриє перед Україною нові ринки і можливість вийти в беззаперечні лідери», - наголосив Міністр Ігор Швайка.