• In English
 • У Києві обговорили стратегію подальшого розвитку спорту і олімпійського руху
  опубліковано 25 березня 2014 року о 15:05

  В Національному олімпійському комітеті України за участю Міністра молоді та спорту Дмитра Булатова, президента НОК Сергія Бубки, керівників федерацій з олімпійських видів спорту відбулася нарада щодо обговорення стратегії подальшого розвитку спорту та олімпійського руху.

  У ході засідання учасники обмінялися думками, ідеями та пропозиціями щодо удосконалення роботи та співпраці в нинішніх умовах.

  На зустрічі Дмитро Булатов закликав керівників національних федерацій до плідної співпраці: "Наразі діяльність Міністерства молоді та спорту спрямована на пошук ефективних та корисних дій. Ми поважаємо незалежність громадських організацій і не втручаємось у вашу діяльність, разом з тим, держава готова максимально вас підтримувати", - зазначив у своєму виступі Міністр.

  "Підтримка спортсменів, тренерів та суб'єктів олімпійського руху була, є й буде стратегічним і пріоритетним завданням у діяльності Національного олімпійського комітету", - заявив Сергій Бубка.

  Сергій Бубка підкреслив, що НОК систематично втілює у життя планомірну програму підтримки спортсменів, тренерів та олімпійських федерацій.

  Як зазначив головний олімпієць країни, за останні роки ці програми були профінансовані Національним олімпійським комітетом в розмірі 77 млн. грн.

  "Щороку з огляду на складнощі фінансування з державного бюджету НОК підставляє плече Міністерству молоді та спорту й надає кошти на участь наших спортсменів у міжнародних змаганнях та тренувальних зборах. Так, у цьому році ми допомогли забезпечити участь наших біатлоністів на етапі Кубка світу в Словенії, борців на першості Європи в Фінляндії, п'ятиборців на етапі Кубка світу в Мексиці та участь наших спортсменок у міжнародних стартах з художньої гімнастики, виділивши на ці потреби понад 600 тис. грн", - підкреслив Сергій Бубка.

  Президент НОК також підкреслив, що наразі тривають переговори з Міжнародним олімпійським комітетом щодо можливого виділення додаткових коштів за міжнародними програмами для забезпечення участі наших спортсменів у змаганнях та тренувальних зборах.