• In English
 • Колегія Держкомтелерадіо обговорила виконання держзамовлення на виробництво і трансляцію теле- і радіопрограм
  опубліковано 25 березня 2014 року о 14:26

  Колегія Держкомтелерадіо України на своєму засіданні 25 березня обговорила результати виконання державного замовлення на виробництво і трансляцію телерадіопрограм у 2013 році та обсяги на 2014 рік.

  Члени колегії зазначили, що минулого року державні телерадіоорганізації  повністю виконали держзамовлення на виробництво теле- та радіопрограм. Зокрема, було вироблено майже 280 тисяч годин програм, з них - 150 тисяч годин телепрограм та 129 тисяч годин радіопрограм. Загальний обсяг трансляції телерадіопрограм, вироблених для державних потреб, склав 524 тисячі годин.

  У 2014 році передбачається одночасна трансляція телепрограм в аналоговому, цифровому та супутниковому форматах. Планується, що загальний обсяг виробництва складатиме близько 256 тисяч годин телерадіомовлення (майже у рівних долях теле- та радіопрограм). У відповідності до бюджетних асигнувань, обсяги виробництва телерадіопрограм порівняно з 2013 роком скорочено на 8,3%.

  Члени колегії наголосили, що особливістю підготовки проекту державного замовлення на 2014 рік є якісно нова суспільно-політична ситуація в країні. Враховуючи необхідність нейтралізації інформаційних впливів з боку Російської Федерації, виникла нагальна потреба скорегувати програмне наповнення державних телерадіоорганізацій. Отже, співвідношення програм за жанровим розподілом відповідно до ліцензії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення не буде дотримано: обсяг інформаційно-аналітичних та публіцистичних програм буде збільшено, програм інших жанрів – зменшено. Державним телерадіоорганізаціям рекомендовано своєчасно подати Нацраді з питань телебачення і радіомовлення свої пропозиції щодо змін у відповідних додатках до ліцензій.