• In English
 • У Держкомтелерадіо проаналізували виконання наукових розробок в інформаційній та видавничій сферах
  опубліковано 25 березня 2014 року о 14:04

  Колегія Держкомтелерадіо України проаналізувала стан виконання наукових розробок у сфері ЗМІ, книговидання та інформаційно-бібліографічної діяльності, що фінансувалися з державного бюджету у 2013 році.

  Зокрема, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» виконала у повному обсязі п’ять наукових робіт на суму 5 817,0 тис. грн.

  Приватне акціонерне товариство «Український науково-дослідний інститут поліграфічної промисловості ім. Т. Г. Шевченка» минулого року у рамках бюджетної програми розробив засіб для змивання гумовотканинних полотен офсетних друкарських машин, який забезпечить дотримання технологічних і санітарно-виробничих вимог до продукції. На виконання цієї наукової розробки держава виділила 40 тис. грн. Завдяки винаходу львівських поліграфістів вартість засобу буде знижено на 30% у порівнянні з закордонними аналогами.

  Колегія Держкомтелерадіо рекомендувала відомству сприяти впровадженню результатів виконаних у 2013 році наукових робіт та розпочати формування тематики наукових досліджень та науково-технічних розробок на 2015 рік.