• In English
  • У Херсонській області захворюваність на туберкульоз зменшилася на 37%
    опубліковано 25 березня 2014 року о 11:46

     «За період дії Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007- 2012 роках в області відбулося значне зменшення основних епідеміологічних показників порівняно з 2006 роком: так захворюваність на туберкульоз зменшилася на 37%, поширеність на всі форми активного туберкульозу – на  42%  та смертність від туберкульозу – на 40%. У 2013 році зберігається тенденція до зниження епідеміологічних показників і зареєстроване зменшення захворюваності на 10,8%», - зазначила головний позаштатний фтизіатр департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації Галина Коваль під час прес-конференції, яка відбулася в рамках прес-туру регіональних ЗМІ до Херсонського обласного протитуберкульозного диспансеру.

    Так, в ході зустрічі журналістам продемонстрували сучасне лабораторно-дослідницьке обладнання, встановлене за рахунок коштів Глобального фонду та БФ «Розвиток України», загальною вартістю  близько 2 млн. грн.

    У свою чергу головний лікар Херсонського обласного протитуберкульозного диспансеру Володимир Бурятинський повідомив, що на сьогодні область забезпечена протитуберкульозними препаратами в повній мірі. Обстеження на туберкульоз і лікування хворих на туберкульоз здійснюється безкоштовно.