• In English
 • Заступник Міністра закордонних справ провів зустріч з представниками інститутів громадянського суспільства
  опубліковано 25 березня 2014 року о 09:06

  Заступник Міністра закордонних справ Данило Лубківський провів зустріч з представниками інститутів громадянського суспільства.

  Зустріч відбулася 24 березня 2014 р. в Дипломатичній академії України за участю понад 70 представників неурядових організацій та ЗМІ.

  Данило Лубківський у своєму виступі окреслив поточну ситуацію в нашій країні в умовах  агресії з боку Російської Федерації та анексії Криму, поінформував про конкретні кроки та зусилля керівництва держави, спрямовані на стабілізацію ситуації та отримання повної підтримки з боку міжнародної спільноти територіальної цілісності та суверенітету України.

  Заступник Міністра відзначив важливу роль представників громадянського суспільства у виробленні державних рішень, закликавши громадські організації до більш активної співпраці з Міністерством закордонних справ.

  «Міністерство закордонних справ є максимально відкритим до співпраці з громадянським суспільством. Ми повністю усвідомлюємо нашу спільну відповідальність за європейське майбутнє України», - підкреслив Д.Лубківський.