• In English
 • Андрій Дещиця провів зустріч із Міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим
  опубліковано 25 березня 2014 року о 09:01

  В рамках Саміту з питань ядерної безпеки 2014 в м.Гаага, Королівство Нідерланди, Виконуючий обов'язки Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця провів зустріч з Міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим.

  Сторони обмінялися позиціями та оцінками щодо нинішньої кризи в українсько-російських відносинах та російської агресії в Криму.

  Зокрема, в.о. Міністра А.Дещиця висловив протест щодо рішення російської сторони про анексію території Криму та запевнив, що Україна продовжує розглядати Крим як невід'ємну частину своєї території.

  Сторонами було домовлено про недопущення подальшої ескалації ситуації в Криму, а також у східних і південних областях України, яка могла б призвести до людських жертв.

  Зі свого боку Міністр закордонних справ С.Лавров запевнив, що Росія не має наміру використовувати військову силу у східних та південних областях України.

  Крім того, сторони домовилися про проведення екстрених консультацій на рівні Міністерств закордонних справ та Міністерств оборони двох країн.