• In English
 • НКРЕ коригує ситуацію на ринку природних монополій в електроенергетичному секторі
  опубліковано 24 березня 2014 року о 20:12

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, в складний для нашої держави час спрямовує свою діяльність на забезпечення ефективного та якісного регулювання природних монополій в енергетичній сфері.

  Так, НКРЕ на своєму засіданні у формі відкритого слухання переглянула рівні тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом, структури тарифів та джерела фінансування інвестиційних програм.

  Метою перегляду було забезпечення більш ефективного використання коштів компаній, пов’язаних із закупівлею матеріальних цінностей, економного використання коштів, спрямованих на надійну експлуатацію електромереж та підстанцій.

  Оптимізовано джерела фінансування інвестиційних програм. Компанії зобов’язані забезпечити модернізацію застарілих ліній електропередач, опор, будівництво нових.

  Раніше на засіданні Комісії 20 березня було скориговано фонди оплати праці працівникам енергопостачальних підприємств відповідно до Механізму визначення фонду оплати праці таких ліцензіатів.

  При цьому головне завдання – безпечне та якісне енергопостачання – залишається головним критерієм роботи енергокомпаній.