• In English
 • 96 привласнених об'єктів нерухомості повернуть у комунальну власність громади Дніпропетровська
  опубліковано 24 березня 2014 року о 17:44

  Справа про 96 об'єктів комунальної власності Дніпропетровської громади, які було привласнено незаконним способом, зрушила з мертвої точки. Заступник голови Дніпропетровської ОДА Борис Філатов під час прес-конференції запевнив, що через тиждень, максимум два, всі ці об’єкти за згодою сторін будуть повернуті до комунальної власності громади.

  Борис Філатов зазначив, що в результаті численних перепродажів 96 об’єктів комунальної власності міста пішло на сумлінних покупців.

  «Як люди, маючі юридичну освіту та певний досвід, ми розуміємо: судитися – це довго і малоефективно. На даний момент ми провели досить доброзичливі переговори з людьми, які причетні до відчуження цієї власності. Ці люди дали всі гарантії, що цього тижня вони добровільно повернуть цю власність назад в комунальне господарство», - сказав Борис Філатов.

  На даний момент знімаються арешти на цю власність, ведуться плідні переговори. Як зазначає заступник голови облдержадміністрації, цей процес буде завершено через тиждень, максимум два.

  «Люди помилилися, їм вказали на помилки, і вони пішли на діалог», - наголосив Борис Філатов.

  Довідково

  Нагадаємо, що у вересні 2013 року була оприлюднена інформація щодо несанкціонованої реалізації 96 об'єктів нерухомого майна, що відноситься до комунальної власності міста Дніпропетровська та знаходиться на балансі Комунального підприємства «Спеціалізована ремонтно-будівельна дільниця». Серед усього переліку були об'єкти соціально-культурного призначення та об'єкти, що відносяться до системи охорони здоров'я та освіти.

  19 вересня 2013 року відбулося засідання Господарського суду Дніпропетровської області у справі № 38/5005/11447/2012 за участю Комунального підприємства «Спеціалізована ремонтно-будівельна дільниця», майно якого було раніше передано приватним особам за угодою в рамках процедури банкрутства.