• In English
 • Світовий банк готовий допомогти Україні здійснити широку дерегуляцію, спрямовану на спрощення ведення бізнесу
  опубліковано 24 березня 2014 року о 12:54

  Експерти Світового банку готові разом із представниками Мінекономрозвитку підготувати перелік заходів із дерегуляції ведення бізнесу, реалізація яких дозволить Україні значно поліпшити свої позиції в рейтингу «Doing Business». Про це повідомив директор представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові Чімяо Фан під час зустрічі з Першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолієм Максютою.

  Перший заступник Міністра наголосив, що спрощення ведення бізнесу є одним із пріоритетних завдань Уряду. При цьому він повідомив, що на різній стадії підготовки знаходяться біля двадцяти законопроектів, спрямованих на дерегуляцію ведення бізнесу в Україні.

  «Результатом дерегуляції має бути не сама дерегуляція, а розвиток бізнесу й залучення в Україну інвестицій», – упевнений Анатолій Максюта.

  Представникам Світового банку було запропоновано ознайомитися з напрацюваннями Уряду в цій сфері й підготувати свої пропозиції.

  Чімяо Фан підтвердив готовність Світового банку допомагати Україні проводити дерегуляцію ведення бізнесу й відзначив значне покращення позицій нашої країни в рейтингу «Doing Business» – 2014.

  «Україна минулого року серйозно зросла в рейтингу «Doing Business» і треба зберегти ці досягнення», – зазначив представник Світового банку.

  Попри те було наголошено, що для того щоб кроки Уряду України з дерегуляції були враховані в рейтингу «Doing Business» – 2015, реформи у цьому напрямку слід провести вже найближчими місяцями.

  «Ми будемо дуже раді допомогти. У нас багато спеціалістів, які мають значний досвід такої роботи у європейських країнах», – підкреслив Чімяо Фан.

  Він запевнив, що ці реформи впливатимуть не лише на здешевлення ведення бізнесу, а й стануть серйозним сигналом для суспільства про те, що Україна готова до змін.