• In English
 • Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з Генсеком ООН Бан Кі-муном
  опубліковано 22 березня 2014 року о 11:08

  У суботу, 22 березня, в Києві Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з Генеральним секретарем ООН Бан Кі-муном.

  Арсеній Яценюк висловив подяку Генеральному секретареві за візит до України в такий складний для держави час.

  Глава Уряду нагадав про наслідки «так званого референдуму так званого уряду Криму» та про останні дії з боку Російської Федерації - «анексію території незалежної держави».

  «Ми не визнаємо цього референдуму і переконані, що міжнародна спільнота засудить ці дії та знайде належну відповідь на безпричинну російську агресію і вторгнення на територію України», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Генеральний секретар ООН привітав Главу Уряду з підписанням учора в Брюсселі політичної частини Угоди про асоціацію між Україною та ЄС: «Це дуже хороший знак, який демонструє втілення суверенного рішення вашої країни».

  Він також підкреслив, що Україна переживає найбільш важкі та драматичні виклики за всю свою історію: «Український народ зараз переживає травму, яку не повинна переживати жодна країна».

  «Я тут, аби висловити солідарність із народом та Урядом України у цей час випробувань», - наголосив Бан Кі-мун.

  Генеральний секретар також відзначив звернення Арсенія Яценюка до українського народу, яке він зробив кілька днів тому: «Ви показали реальне бачення, закликаючи до толерантності, єднання й примирення між населенням України».

  «Переконаний, що за підтримки міжнародної спільноти, яку ви отримуєте, за Вашим головуванням і завдяки мужності народу, Ви зможете пройти ці важкі часи», - сказав Бан Кі-мун.