• In English
 • За пограбування України Росія отримає відповідні позови в міжнародних судах, - А. Яценюк
  опубліковано 21 березня 2014 року о 18:54

  «Зараз триває серйозна дискусія з приводу того, яка фінансова відповідальність Росії за події, що відбулись в Криму», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк журналістам в аеропорту «Бориспіль» після прибуття з Брюсселя в п’ятницю, 21 березня.

  «Російська Федерація із застосуванням зброї, вчинила озброєне пограбування України і в тому числі націоналізувала десятки об’єктів державної власності України. Мова іде не про мільярди, а про сотні мільярдів доларів», - наголосив він.

  «У міжнародних судах Росія в найкоротші терміни отримає відповідні позови від української держави. За пограбування треба буде платити», - підкреслив Глава Уряду.

  Арсеній Яценюк наголосив, що Російська Федерація буде застосовувати всі заходи для знищення України як держави – політичні, дипломатичні, економічні, військові: «І тому ми напрацювали план реагування на кожну ситуацію».

  «Ми усвідомлюємо, що Росія фактично оголосила боротьбу з українською незалежністю. І ми приймаємо цей виклик. Ми як українські громадяни і ми як українська держава, яка зробила перший надзвичайно серйозний крок до набуття повноправного членства України в ЄС», - наголосив Прем’єр-міністр.