• In English
 • До МВС здано майже 1,5 тисячі нелегальної зброї
  опубліковано 21 березня 2014 року о 18:24

  Про перші результати заходів добровільної здачі зброї громадянами, стан криміногенної обстановки в державі, Національну гвардію та про відбір кандидатів на заміщення вакантних посад в ОВС розповів під час брифінгу в Кабінеті Міністрів України заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович.

  Заступник Міністра звернув увагу на те, що сьогодні ми чуємо багато заяв від різноманітних громадських організацій стосовно ситуації, яка склалася внаслідок агресії Російської Федерації щодо України.

  «Ми розуміємо емоційну напруженість деяких заяв у ситуації, яка сьогодні є, але в умовах коли відбувається зміцнення обороноздатності країни, коли є необхідність повної централізації всіх зусиль, отаманщина лише послаблює обороноздатність країни», - підкреслив Микола Величкович.

  За словами представника МВС, наразі у правоохоронному відомстві проводиться велика роз’яснювальна робота, тривають заходи щодо добровільної здачі зброї.

  «На сьогодні українці вже здали майже півтори тисячі одиниць нелегальної зброї. Стан в Україні стабілізується. Проте з зростанням напруженої ситуації в Криму, ми мусимо констатувати, що від імені та під виглядом структур Майдану діють різні організації та кримінальні елементи, які таким чином намагаються дестабілізувати ситуацію в країні з середини та перешкоджають діяльності правоохоронних органів України», - наголосив заступник Міністра.

  Микола Величкович розповів присутнім про новостворену Національну гвардію, про спільні заходи з охорони громадського порядку правоохоронців і громадськості, а також про відбір кандидатів на заміщення вакантних посад в ОВС.