• In English
  • У координаційному центрі cтолиці для допомоги біженцям із Криму запрацювала "гаряча" телефонна лінія
    опубліковано 21 березня 2014 року о 16:50

    Зв’язатися з Київським міським координаційним центром із вирішення питань, пов’язаних із розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, які виявлять бажання прибути в столицю, у зв’язку з нестабільною ситуацією в регіоні, відтепер можна за телефонами: (044) 497-57-15; (044) 404-33-20.

    Також телефонні дзвінки від киян та мешканців Автономної Республіки Крим щодо розміщення, тимчасового проживання, надання медичної та іншої допомоги в оперативному режимі приймає Контактний центр міста Києва за коротким номером 15-51 та номером (044) 205-73-37 (з мобільного).

    Нагадаємо, що основним завданням центру є координація дій структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, районних у місті Києві державних адміністрацій, комунальних підприємств, установ та організацій. Профільні служби за необхідністю вирішуватимуть питання тимчасового розміщення та проживання кримчан, надання медичної допомоги всім, хто цього потребуватиме, у медзакладах комунальної власності тощо.