• In English
 • О.Сич: Національна безпека напряму залежить від якості інформаційної політики
  опубліковано 21 березня 2014 року о 16:38

  Слід визнати, що інформаційна політика України в сфері національної безпеки, яку зруйновано старою владою майже дощенту, потребує невідкладного перегляду. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич 21 березня, представляючи колективу Державного комітету телебачення і радіомовлення України нового керівника Олега Наливайка.

  За словами Віце-прем’єр-міністра, агресивна війна з боку Росії ведеться проти нашої держави за класичним сценарієм: спочатку Росія здійснювала інформаційну обробку власного суспільства для забезпечення підтримки війни, тепер україноненависницький продукт адресується громадянам України. «Не варто нарікати, що частина українців усе ще вірить деструктивній і неправдивій інформації. Треба визнати, що ці люди не мають інформаційного контрпродукту, який треба готувати невідкладно, аби розвінчувати міфи, що наразі торпедують українське суспільство», - зауважив Олександр Сич.

  Віце-прем’єр-міністр наголосив, що держава має більше покладатися на фахівців, які керуються свободою слова, високими стандартами журналістами і вимогами національної безпеки.

  «Потрібно думати, як впорядкувати інформаційну політику, аби вона гарантувала національну безпеку. Наразі складається враження, що деякі медіа більш орієнтовані на прибуток, ніж на підтримку державницьких начал. Ми маємо розуміти, що від сили й порядку в державі залежить доля кожного конкретного громадянина. Відповідно, кожен із нас зацікавлений, аби в центрі інформполітики опинялися віковічні суспільні цінності – людина, сім’я, держава», - наголосив Олександр Сич.