• In English
 • Уряд посилить соціальний захист біженців
  опубліковано 20 березня 2014 року о 18:27

  Кабінет Міністрів підтримав пропозицію Мінсоцполітики щодо посилення соціального захисту біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту. На цьому наголосила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

  „Дозвіл на працевлаштування громадян, щодо яких буде прийнято рішення про оформлення документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, роботодавці отримуватимуть на безоплатній основі. Крім того, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах не лише проживають, а й перебувають на території України, зможуть отримати допомогу у закладах для бездомних осіб. Відповідний законопроект на своєму засіданні затвердив Уряд”, – заявила Людмила Денісова.

  Міністр уточнила, що Мінсоцполітики ініціювало внесення змін до законів України „Про зайнятість населення” та „Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей”.

  Вона також підкреслила, що з метою удосконалення українського законодавства в цьому питанні Мінсоцполітики провело низку важливих консультацій із Регіональним представництвом Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні щодо захисту таких громадян.

  Людмила Денісова зазначила, що відповідні законодавчі зміни будуть черговим кроком на шляху гармонізації національного законодавства щодо лібералізації ЄС візового режиму з Україною.