• In English
 • Павло Шеремета провів зустріч з представниками IT-галузі
  опубліковано 20 березня 2014 року о 14:27

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета провів зустріч з представниками компаній-лідерів української IT-галузі, в ході якої сторони обговорили основні проблеми та перспективи розвитку ІТ-сфери в Україні.

  Ініціатором зустрічі виступила Асоціація «Інформаційні технології України», яка запропонувала для обговорення, зокрема ініціювання в Уряді, визнання ІТ-галузі як пріоритетної для розвитку країни та декларування наміру Уряду щодо створення умов для розвитку галузі відповідно до кращих світових практик.

  Представники ІТ-бізнесу впевнені, що на сьогодні українська сфера інформаційних технологій має багато напрацювань, використання яких забезпечить додатковий імпульс розвитку інших галузей економіки.

  Вони підкреслюють, що збереження поточних темпів зростання IT-галузі дозволить забезпечити створення до 2020 року 80 тис. нових робочих місць.

  У зв’язку з цим в ході зустрічі обговорені можливості консервації поточного стану оподаткування галузі до кінця року, відміна намірів щодо скасування наявності спеціального податкового режиму для ІТ-компаній. При цьому скасування спеціальних умов щодо ПДВ галузь підтримує, значення має лише стимул щодо податку на прибуток.

  «Ми не потребуємо пільг, ми просто хочемо прозору систему роботи у нашій індустрії», - наголосив президент компанії «Soft Serve» Тарас Кіцмей.

  За підсумками зустрічі сторони погодили створення робочої групи при КМУ для перманентного опрацювання потреб IT-галузі.