• In English
 • Відновився пропуск вантажівок з вітчизняними товарами через українсько-російський кордон
  опубліковано 20 березня 2014 року о 13:10

  Сьогодні об 11.30 відновився пропуск вантажівок, що прямували до Росії з вітчизняними товарами через українсько-російський кордон.

  Зазначимо, що з опівночі 20 березня контролюючими органами РФ у пунктах пропуску для  автомобільного сполучення  «Гоптівка»,  «Плетенівка»,  «Чугунівка»,   «Піски», що в Харківській області, було припинено оформлення транспортних засобів української реєстрації з вантажем вітчизняного виробництва. 

  На даний час у пункт пропуску «Гоптівка» були повернуті з Росії 40 вантажних автомобілів. Крім того на ранок в пунктах пропуску відмічалося накопичення більше 130 вантажівок, які чекали на оформлення та пропуск через кордон.

  Співробітниками Держприкордонслужби у взаємодії з представниками Державної автомобільної інспекції проводилась роз’яснювальна робота з водіями вантажних автомобілів з доведенням інформації про припинення пропуску вантажів на територію РФ. Спільні наряди для роз’яснень функціонують на стаціонарних постах ДАІ перед пунктом пропуску «Гоптівка» та на виїзді з міста Харкова на Бєлгородському шосе.

  По даній ситуації були проінформовані керівництво Харківської облдержадміністрації, УМВС та  УСБУ України в Харківській області, обласної прокуратури.