• In English
 • Волинська ОДТРК - учасник благодійної акції "Творчість заради життя"
  опубліковано 19 березня 2014 року о 09:14

  Волинська ОДТРК долучилась до доброчинної акції «Творчість заради життя», яку ініціювала обласна бібліотека для юнацтва. Мета заходу – зібрати кошти на потреби маленьких пацієнтів онкогематологічного центру Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.

  Волинські телерадіожурналісти беруть участь у цій акції вже другий рік поспіль. Вони активно висвітлюють заходи благодійного проекту, своїми репортажами та тематичними програмами заохочуючи людей допомагати хворим дітям. 

  Цьогорічний внесок волинських телевізійників у гарну справу – робота над дитячим театралізованим шоу «Долина ельфів» (автор сценарію Наталія Журавльова), яке навчає доброти, співчуття і любові серед людей.

  Торік за кошти добродійників було придбано технічне обладнання для онкоцентру, а частину грошей передано на лікування онкохворої волинянки Вікторії.

  Цього року благодійні пожертви також спрямують на придбання апаратури, вкрай необхідної для одужання маленьких пацієнтів.

  Довідково

  В онкогематологічному центрі Волинської обласної дитячої клінічної лікарні на обліку перебуває понад 150 маленьких волинян. Лікування онкохворих дітей тривале і вимагає великих коштів. Однією з причин високої смертності онкохворих дітей в Україні є відсутність коштів на лікування. 70% таких дітей мають шанс одужати за умов відповідної реабілітації.