• In English
 • Паралімпійська збірна повернулася в Україну
  опубліковано 18 березня 2014 року о 19:56

  У четвер, 18 березня Паралімпійська збірна команда України повернулася з Сочі після завершення ХІ зимових Паралімпійських ігор.

  Наша команда здобула на Паралімпійських іграх у Сочі 25 нагород і посіла 4-є місце в загальнокомандному заліку (2-е місце за загальною кількістю медалей).

  Офіційна зустріч збірної, в якій взяли участь, зокрема, Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, заступник Голови Верховної Ради Руслан Кошулинський, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, відбулася в аеропорту «Бориспіль».

  Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов зачитав вітальне слово Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та від себе зазначив, що незважаючи на величезний тиск, який чинився на наших спортсменів, та ризики дискваліфікації, українські паралімпійці продемонстрували незламну силу духу, спортивну витривалість та прославили Україну у цей важкий час.

  "Ви є прикладом для співвітчизників, і ми пишаємося вами. Хочу побажати, щоб надалі у вас були перемоги, яких не очікував світ і навіть ви самі. Хочу вас запевнити, що Міністерство буде і надалі працювати над створенням необхідних умов для тренувань та реалізації ваших можливостей. Сподіваюся на ваші подальші гучні перемоги ", - наголосив Дмитро Булатов.

  Міністр підкреслив, що всі грошові винагороди будуть виплачені паралімпійцям у встановлені терміни. Передбачено, що за кожну золоту медаль держава виплатить спортсменам 800 тисяч гривень, за "срібло" - 550 тисяч, а за "бронзу" 380 тисяч.