• In English
 • Мінагрополітики бере участь у переговорах ФАО та ЄБРР щодо впровадження нових інструментів фінансування галузі
  опубліковано 18 березня 2014 року о 13:10

  17-20 березня у м. Рим (Італія) за участі представників Мінагрополітики відбуваються переговори щодо стану реалізації спільного проекту із запровадження нових інструментів фінансування сільськогосподарських товаровиробників в Україні. На заході розглядаються питання активізації співпраці між Україною та міжнародними організаціями щодо подальшого розвитку аграрного сектору економіки, підвищення міжнародного іміджу України, забезпечення національних інтересів.

  Під час візиту передбачається розглянути стан реалізації спільного проекту Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з впровадження системи фінансування сільськогосподарських товаровиробників під залог майбутнього урожаю, зокрема впровадження інструменту аграрних розписок, а також визначити подальші кроки та спільну стратегію в цьому напрямку.

  Також під час проведення заходу заплановано обговорити можливості щодо реалізації нових проектів для підвищення інвестиційної привабливості аграрного сектору.

  Діалог між Україною та міжнародними організаціями сприятиме активізації співпраці в аграрному секторі, залученню передового міжнародного досвіду і прогресивних інструментів підтримки сільськогосподарських товаровиробників, підвищенню привабливості аграрного сектору економіки України для інтенсифікації інвестиційних процесів.