• In English
 • Максим Бурбак: Угоду про Спільний авіаційний простір з ЄС буде обов'язково підписано
  опубліковано 17 березня 2014 року о 19:46

  В угоді про Спільний авіаційний простір буде передбачено перехідний період для українських авіаперевізників. Про це сьогодні, 17 березня, під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України повідомив Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.

  Міністр зазначив, що як тільки європейська сторона вирішить усі питання із внутрішнім погодженням редакції документу, Угоду про Спільний авіаційний простір між Україною та ЄС буде підписано.

  «Ми розуміємо хвилювання українських авіакомпаній перед підписанням з Євросоюзом Угоди щодо вільного доступу перевізників до українського ринку. Однак угода передбачає підготовчий періоддесь до травня-червня 2015 року – щоб вітчизняні перевізники підготувалися до конкурентної боротьби», - розповів Максим Бурбак.

  За його словами, підписання Угоди про Спільний авіаційний простір з ЄС стане стимулом для вітчизняних авіаперевізників знизити вартість перельоту всередині країни.

  «Як пересічний громадянин я не розумію, чому квиток на літак КиївІвано-Франківськ коштує 1 тис. 600 грн., а квиток на літак Київ – Лондон коштує 700. Тому, впевнений, коли буде вільний доступ іноземних перевізників, ринок самоурегулюється. Люди повинні літати за нормальні гроші», - зазначив Максим Бурбак.