• In English
 • Арсеній Яценюк: Уряд звернувся до ОБСЄ щодо термінового направлення до України моніторингової місії
  опубліковано 16 березня 2014 року о 15:32

  Уряд звернувся до Організації з безпеки і співробітництва в Європі щодо термінового направлення до України моніторингової місії. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в неділю, 16 березня, під час засідання Кабінету міністрів.

  За словами Глави Уряду, представникові України про ОБСЄ «дана чітка вказівка проголосувати за мандат щодо міжнародних спостерігачів від ОБСЄ і щоб такий мандат розповсюджувався на східну й південну Україну, в тому числі Крим».

  «Сподіваюсь, зараз на позачерговому засіданні ОБСЄ це рішення буде прийнято», – додав Арсеній Яценюк.

  Він також підкреслив, що зараз на території Автономної Республіки Крим «під режисурою Російської Федерації проходить циркове видовище – так званий референдум» «До режисури також задіяна 21 тисяча військовослужбовців, які під автоматними дулами переконують про доцільність проведення так званого референдуму».

  Глава Уряду нагадав, що на Раді Безпеки ООН в Нью-Йорку «була чітко сформульована позиція: фактично всі члени Ради Безпеки ООН підтримали територіальну цілісність і суверенітет України: «Єдина країна, яка проголосували проти цієї резолюції – це Російська Федерація. Всі інші країни підтримали територіальну цілісність».

  «Мова йде про те, що Росія сьогодні залишилась в повній ізоляції. Весь світ демонстративно засуджує Росію за військову агресію без будь-яких причин проти української держави», - наголосив Арсеній Яценюк.