• In English
 • Володимир Гройсман закликав кримчан не брати участі в референдумі 16 березня
  опубліковано 14 березня 2014 року о 17:20

  Не брати участі у референдумі 16 березня, законність якого не визнає світова спільнота, – з таким закликом до кримчан звернувся Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман у ході брифінгу в Будинку Уряду 14 березня.

  За його словами, те, що сьогодні відбувається в Криму є нічим іншим, як військовою агресією і посяганням на територіальну цілісність України. Він зазначив, що протистояння в регіонах сьогодні створюються штучно і абсолютна більшість громадян України виступає за збереження її територіальної цілісності.

  Вже сьогодні, за словами Володимира Гройсмана, розгорнута масштабна робота щодо децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, суть якої – надати можливість кожному регіону, кожному населеному пункту розвиватися, бути успішним. І вже в близькій перспективі це буде відчутно як в Криму, так і в  інших регіонах.

  «Ми надамо всім регіонам України можливості розвиватися,приймати рішення на місцевому рівні, надавати послуги громадам, управляти охороною здоров’я, комунальним господарством, освітою, гуманітарною сферою не озираючись на столицю. І це стосується і Криму, і Заходу і Сходу України. Ми також виробимо ті фінансові інструменти, які дадуть можливість регіонам заробляти кошти  і частину цих коштів залишати в себе для розвитку територій. Тобто все найцікавіше тільки починається для всіх територій. Довгоочікувана реформа, яка перетворить Україну на успішну європейську країну по суті і формі розпочалась зараз. Ви побачите, що ефект буде колосальним», - сказав Віце-прем’єр-міністр.