• In English
 • Вихованці дитбудинку сімейного типу з Криму перебувають на теренах Львівщини
  опубліковано 12 березня 2014 року о 13:52

  У зв’язку із складною політичною ситуацією в Автономній Республіці Крим, з 07 до 13 березня  2014 року у  м. Львові гостює Дитячий будинок сімейного типу з селища Чорноморське Чорноморського району АР Крим разом з мамою-вихователькою.

  ДБСТ  складається з 8 дітей (4 хлопчики та 4 дівчинки ) віком від 8 до 16 років.

  Сім’ю гостинно прийняли на проживання до власного будинку Дитячий будинок сімейного типу села Жовтанці Кам’янка-Бузького району (сім’я Процик).

  Для забезпечення повноцінного перебування кримчан у Львові та області було організовано змістовне дозвілля. Серед іншого – це різноманітні екскурсії (а саме екскурсія до  Олеського та Підгорецького замків; піша екскурсія містом Львовом, в т.ч. на Високий замок; екскурсія на поїзді «Чудо тур»; екскурсія на радіо), відвідини ковзанок, майстерні шоколаду; перегляди кінофільму у кінотеатрі «Планета Кіно ІМАХ» та вистави «Наш Шевченко» в театрі юного глядача.

  Під час відвідин Львівщини цей ДБСТ перебував під опікою Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та під супроводом Кам’янка-Бузького районного центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У рамках акції відбувся обмін досвідом щодо функціонування дитячих будинків сімейного типу, складено план проведення спільного оздоровлення дітей з ДБСТ Львівщини та АР Крим.