• In English
 • 13 березня у Національному музеї Т. Шевченка відбудеться ХІІІ міський конкурс читців поезії Кобзаря
  опубліковано 12 березня 2014 року о 12:36

  13 березня о 14:00 у Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться ХІІІ міський конкурс читців поезії Великого Кобзаря, який присвячений 200-річчю від дня народження видатного українського митця.

  У конкурсі візьмуть участь учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів столиці, які декламуватимуть або виконуватимуть у музичному супроводі поезію Тараса Шевченка, твори інших авторів про Кобзаря, а також власні твори про поета.

  Високопрофесійне журі оцінюватиме рівень виконавської майстерності конкурсантів, постановку голосу та сценічний образ. Для власних творів враховуватимуть ідею та зміст поезій, рівень поетичної майстерності.

  Переможці конкурсу отримають звання лауреата, дипломанта та учасника конкурсу, будуть нагороджені дипломами Гран-прі, лауреата I, II, III ступенів та цінними подарунками.

  У Департаменті освіти і науки, молоді та спорту зазначають – ХІІІ міський конкурс читців поезії Тараса Шевченка відбувається щорічно з метою популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення обдарованої молоді та залучення її до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Кобзаря.

  Організаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу КМДА, Національний музей Тараса Шевченка; Всеукраїнське товариство «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка.