• In English
 • Володимир Бондаренко зустрівся з колективом КМДА
  опубліковано 11 березня 2014 року о 14:09

  Новопризначений голова Київської міської державної адміністрації Володимир Бондаренко зустрівся із заступниками голови КМДА, головами районних у м. Києві держадміністрацій, директорами департаментів та керівниками інших структурних підрозділів і комунальних підприємств. Представив Володимира Бондаренка колективу КМДА в.о. Глави Адміністрації Президента України Сергій Пашинський.

  «Я вдячний за довіру та, перш за все, хочу подякувати багатьом поколінням киян, які створили це унікальне місто. Місто, яке є центром світової культури, місто, яке знане у світі. Це не просто столиця, це душа і серце нашого народу і держави. Також я хочу висловити вдячність усім керівникам Києва, кожен з яких зробив певний внесок, завдяки чому ми зможемо краще організувати життя міста, зберегти кращі традиції і залишити в минулому – гірші», – сказав Володимир Бондаренко, звертаючись до працівників міськдержадміністрації.

  Він зазначив, що революція, яку назвали революцією гідності, виникла не на порожньому місці. «Це був супротив не просто проти влади, це супротив проти методів і принципів її роботи, її відстороненості від людей і проблем, які їх хвилюють», – додав Володимир Бондаренко, доручивши керівництву районних у м. Києві держадміністрації організувати ефективну схему прийому громадян та опрацювання їхніх звернень. 

  «Нам треба вирішувати багато проблем, цей період буде нелегким. Два місяці, які відділяють нас від виборів, досить специфічні, адже ми не маємо часу впроваджувати великі реформи, проте маємо активно працювати над забезпеченням життєдіяльності міста. Та всі зміни мають відбуватися поетапно. Перший період має стати стабілізаційним. Другий – повинен показати, як усі ми – нова влада, врахували ту психологічну тенденцію, яку заклав Майдан. Адже повинне змінитися обличчя країни, яка має очиститись від корупції, хабарництва та інших негативних явищ», – сказав Володимир Бондаренко.

  Він запросив працівників КМДА до конструктивної та ефективної роботи, а також закликав громадськість долучатися до роботи міської влади і розповів, що усі призначення заступників будуть обов’язково узгоджуватись з киянами.