• In English
 • Андрій Дещиця провів зустріч з представниками Ради Європи
  опубліковано 10 березня 2014 року о 18:34

  10 березня В.о. Міністра закордонних справ України Андрій Дещиця провів зустріч з Головою Комітету міністрів Ради Європи, Федеральним міністром закордонних справ Австрії Себастіаном Курцем та Генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом.

  З керівництвом Ради Європи, яке здійснює позаплановий терміновий візит в Україну у зв’язку з кризою, яка виникла в АР Крим і несе загрозу територіальній цілісності та суверенітету України, було обговорено низку невідкладних дій організації з метою забезпечення дотримання прав і свобод усіх громадян, незалежно від їх етнічного походження, зокрема в регіонах незаконного знаходження іноземних військових підрозділів.

  Керівник МЗС поінформував про зусилля Української держави з врегулювання ситуації в АР Крим політико-дипломатичними засобами та наголосив на пріоритетності цього питання на зовнішньо- та внутрішньополітичному порядку денному України.

  Голова Комітету міністрів та Генеральний секретар РЄ запевнили в.о. Міністра закордонних справ у незмінності підтримки дій нового Уряду щодо забезпечення прав людини та збереження територіальної цілісності і суверенітету нашої держави.