• In English
 • Весняна частина Чемпіонату України з футболу почнеться 15 березня
  опубліковано 07 березня 2014 року о 14:16

  Весняна частина Чемпіонату України з футболу почнеться 15 березня. Таке рішення прийняли учасники наради, що відбулася 6 березня у Федерації футболу України. У роботі наради взяли участь представники ФФУ, Мінмолодьспорту, Прем'єр-ліги, футбольних клубів, а також МВС та СБУ.

  Представники Департаменту громадської безпеки МВС поінформували присутніх про оперативну обстановку в державі та її можливий вплив на забезпечення громадського порядку під час футбольних матчів. З урахуванням попередньо проведених консультацій з територіальними підрозділами МВС було запропоновано розпочати змагання орієнтовно в кінці березня.

  Утім, представники більшості футбольних клубів наполягли на необхідності відновлення змагань раніше терміну, запропонованого Міністерством внутрішніх справ. Цю думку також підтримав Міністр молоді та спорту України.

  У результаті прийнято рішення розпочати весняну частину Чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги 15 березня.

  Раніше Міністерство внутрішніх справ зверталося до Федерації Футболу України та Прем'єр-ліги щодо перенесення початку весняної частини Чемпіонату України з футболу до стабілізації оперативної обстановки в державі.