• In English
 • "Економ-клас в економ-країні", - Арсеній Яценюк про скорочення витрат на урядовців
  опубліковано 07 березня 2014 року о 13:21

  Уряд прийняв низку жорстких рішень щодо економії державних коштів. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час прес-конференції в п’ятницю, 7 березня.

  Зокрема, за його словами, прийнято рішення про фактичне скорочення понад трьох тисяч працівників щодо центрального апарату і щодо міністерств в цілому по Україні.

  «Ми не будемо утримувати заступників міністрів, керівників департаментів, голів адміністрацій, які за державний кошт, якого немає зараз в казні, їздять і отримують державні пільги», - підкреслив Глава Уряду.

  Відповідаючи на запитання журналіста стосовно поїздки Прем’єр-міністра до Брюсселя економ-класом рейсовим літаком, він нагадав, що послуговувався рейсами економ-класу і в часи перебування на посаді Міністра закордонних справ та Голови Верховної Ради України.

  «Тут нічого нового, і так будуть літати всі члени Кабінету Міністрів. Тому що в країні, де 70% людей живе за межею бідності, чартерами літати можуть тільки ті, які зухвало відносяться до свого народу», - сказав Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр також зазначив, що в разі надзвичайних ситуацій будуть використовуватись відповідні засоби доставки: «Але там, де є регулярні рейси – дискусії навіть не повинно бути».

  «Економ-клас в економ-країні», - додав Арсеній Яценюк.